Istler Josef (Praha 1909 - 2000 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole Istler 68, na zadní straně signováno a datováno Istler 1968, kombinovaná technika/sololit, 101 x 71 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 300.000,-
CZK 200.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 140.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |